Auksjon onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Eckersberg, Johan Fredrik(1822-1870)
Høyfjell 1863

Olje på lerret
23x39
Signert og datert nede t.h.: J F Eckersberg 1863.

Jubilæumsutstillingen, Kristiania 1914 "Norges kunst", kat.nr 101 med tittel "Høifjeld"

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Kommer for salg onsdag 5. juni 2024 kl 18:00

Registrering for budgivning