Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap 1897
Olje på lerret
77x125
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. Ddf. 1897.
Vurdering
Kommer for salg onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Registrering for budgivning