Auksjon onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Wold, Roar(1926-2001)
Blå strand 1964

Olje på lerret
92x72
Signert og datert nede t.v.: Roar Wold -64

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på lerretet.

Vurdering

Kommer for salg onsdag 5. juni 2024 kl 18:00

Registrering for budgivning