Wold, Roar(1926-2001)
Blå strand 1964
Olje på lerret
92x72
Signert og datert nede t.v.: Roar Wold -64
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på lerretet.
Vurdering
Kommer for salg onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Registrering for budgivning