Kokkin, Kirsten(1951-)
Liggende madonna 1994
Bronse
L: 75 cm
Signert og datert: K. Kokkin 94
Nummerert: 7/15
Vurdering
Kommer for salg onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Registrering for budgivning