Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Fra Holmsbu 1917
Olje på plate
45,5x53,5
Signert og datert nede t.h.: Thv. Erichsen 1917
Kunstnernes Hus, Oslo 1931, kat.nr. 107, med tittel "Skisse fra Holmsbu"
Vurdering
Kommer for salg onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Registrering for budgivning