Brown, John Lewis(1829-1890)
Rytter på steilende hest
Olje på mahogniplate
29x24
Signert nede t.h.: John Lewis Brown
Fransk maler.
Vurdering
NOK 10 000
Olje på mahogniplate
29x24
Fransk maler.
Vurdering
NOK 10 000