Printz, Lars(1889-1968)
Vaar ved Frogner hovedgård
Olje på plate
31x42
Signert nede t.h.: L. Printz
Påtegnet med tittel, datert 1930 og signert på baksiden.
Vurdering
NOK 1 500
Olje på plate
31x42
Signert nede t.h.: L. Printz
Vurdering
NOK 1 500