Printz, Lars(1889-1968)
Presten
Olje på plate
31x41
Signert nede t.h.: Lars Printz-
Påtegnet med tittel, datert 1927 og signert på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 1 000–1 500
Tilslag NOK 600
Olje på plate
31x41
Vurdering
NOK 1 000–1 500