Dahl, Peer Lorentz(1915-2005)
Ting på et bord, gult rom 1980
Olje på lerret
75x65
Signert og datert nede t.h.: Peer Lorentz Dahl -80
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering