Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Hansteen, Nils
Stille sommeraften ved den norske kyst

Olje på lerret
63x95
Signert nede t.v.: Nils Hansteen

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering
NOK 50 000

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 78 000