Hansteen, Nils
Stille sommeraften ved den norske kyst
Olje på lerret
63x95
Signert nede t.v.: Nils Hansteen
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
NOK 50 000
Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 78 000
Olje på lerret
63x95
Vurdering
NOK 50 000