Eriksen, Sigurd(1884-1976)
Columbine
Olje på lerret
62x51
Signert nede t.h.: Sigurd Eriksen
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen. Skal være portrett av Åse Bye som Columbine.
Vurdering
NOK 8 000