Müller, Morten(1828-1911)
Kvinne og barn i skogslandskap 1873
Olje på mahognyplate
45x54
Signert og datert nede t.h.: Morten Müller. Df. 73.
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Olje på mahognyplate
45x54
Vurdering
NOK 40 000