Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Kystlandskap 1916
Olje på lerret
51x53
Signert og datert nede t.h.: R Th. 16
Kunstnernes Hus, Oslo 1957, kat.nr. 54.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 39 000
Olje på lerret
51x53
Vurdering