Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Fjellgård
Rian, Johs. (1891-1981)
Fjellgård

Olje på lerret
46x50
Signert nede t.v.: J Rian

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000