Rittun, Thorstein(1929-2018)
Fra en havn 1963
Olje på lerret
98x76
Signert og datert nede t.h.: Th. Rittun 63
Angivelig Skien havn.
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på lerret
98x76
Angivelig Skien havn.
Vurdering
NOK 10 000