Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Grev Wedels Moderne
Forrige
55
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Enger, Erling
(1899-1990)
Trestammer
Olje på lerret
63x71
Signert nede t.h.: EE
Vurdering
NOK 35 000–40 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00