Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Gateparti med lykt og trær 1927
Rian, Johs. (1891-1981)

Radering
32,5x25
Signert og datert nede t.h.: J Rian 27

Bevaringstilstand: Tegnestifthull i alle fire hjørner. Restaurert rift i margen nede til høyre inn mot motivet. Ellers i god stand.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 4 000