Deberitz, Per(1880-1945)
Kvinneakt 1928
Olje på lerret
100x74
Signert og datert nede t.h.: P. Deberitz -28.
Påtegnet på baksiden av lerretet: Kunstnerforbundet (Sundbö) (?)
Kunstnernes Hus 1940, kat.nr. 96.
Vurdering
NOK 150 000
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 150 000