Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Kittelsen, Theodor (1857-1914)
Skovtrold 1899

Olje på lerret
90x68
Signert og datert nede t.h.: Th. Kittelsen. 99.

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden av lerretet.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 200 000