Kihle, Harald(1905-1997)
Fra Flatdal Telemark 1935
Olje på plate
32x38
Signert og datert nede t.h.: HK-35 Signert nede t.v.: H Kihle
Påtegnet med tittel og signert på baksiden.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 8 000