Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Wexelsen, Christian(1830-1883)
Gård i fjordlandskap 1877

Olje på lerret
44x68
Signert og datert nede t.h.: C. Wexelsen 77.

Angivelig fra Randsfjorden.

Vurdering

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 13 500