Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Rian, Johs. (1891-1981)
Øst for sol og vest for måne

Olje på plate
33x41
Signert nede t.h.: J Rian

Påtegnet med tittel, datert 1960 og signert J R, på baksiden av platen, samt påtegnet: Utkast til Maanenatt. Utkast til maleri i Rikstrygdeverket.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000