Urdal, Atle(1913-1988)
Høsteftermiddag
Olje på plate
55x46
Signert nede t.v.: Atle Urdal.
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Olje på plate
55x46
Vurdering