Kihle, Harald(1905-1997)
Ild i Botndalen
Olje på plate
22x27
Signert nede t.h.: HK
Påtegnet på baksiden: 4, 5 juli 1955 Botndalen. Studie II 1955.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 11 500
Olje på plate
22x27
Signert nede t.h.: HK
Vurdering
NOK 10 000–12 000