Finne, Henrik(1898-1992)
Arbeidere 1931
Olje på lerret
65x80
Signert og datert nede t.h.: Finne -31
Vurdering
NOK 25 000–30 000
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Olje på lerret
65x80
Vurdering
NOK 25 000–30 000