Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Finne, Henrik(1898-1992)
Arbeidere 1931

Olje på lerret
65x80
Signert og datert nede t.h.: Finne -31

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00