Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Sinding, Otto(1842-1909)
Rytter i ekeskog

Olje på lerret
41x51
Signert nede t.v.: Otto Sinding

Vurdering

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 5 500