Sinding, Otto(1842-1909)
Rytter i ekeskog
Olje på lerret
41x51
Signert nede t.v.: Otto Sinding
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 5 500
Olje på lerret
41x51
Vurdering