Selmyhr, Conrad(1877-1944)
Tømmerhytte i fjellandskap 1899
Olje på lerret
52x78
Signert og datert nede t.v.: Conrad Selmyhr 99
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på lerret
52x78
Vurdering
NOK 10 000