Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Rian, Johs. (1891-1981)
Fjellandskap med hus 1943

Olje på plate
33x41
Signert og datert nede t.v.: J Rian. 43

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 500 med forbehold