Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Torvund, Gunnar(1948-)
Skisse til altertavle 1976

Støpt metall montert på treplate
28x15
Signert og datert på baksiden: G. Torvund 1976

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 4 000