Torvund, Gunnar(1948-)
Skisse til altertavle 1976
Støpt metall montert på treplate
28x15
Signert og datert på baksiden: G. Torvund 1976
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 4 000