Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Kvinne 1956
Rian, Johs. (1891-1981)
Kvinne 1956

Blandingsteknikk, lysmål
28x20
Signert og datert nede t.h.: J Rian 1956

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering