Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Rian, Johs. (1891-1981)
Sittende akt 1949

Blyant på papir, lysmål
29x20
Signert og datert nede t.h.: J Rian 1949

Noe utydelig påtegnet nede t.h.: Calaroe? (Cros de Cagne?)

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering