Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)

Olje på lerret
90x80
Signert nede t.h.: Gunnar S G

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering