Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00
Lerche, Vincent Stoltenberg(1837-1892)
Interiør fra en gotisk kirke 1865

Olje på lerret
35x45
Signert og datert nede t.h.: Vinc St-Lerche 65

Vurdering

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Tilslag NOK 68 000