Munch-Auksjonen 2002

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 21:30

Hans Jæger II
Munch, Edvard (1863-1944)
Hans Jæger II

Litografi trykket i svart på middels tynt
Arket: 538x400 mm Motivet: 420x335 mm
gulhvitt papir Usignert

1943-44. MM G 548. Woll nr. 747.

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 21:30

Vurdering
NOK 120 000

Tilslag NOK 100 000

Hans Jæger II
Lithograph printed in black on cream wove
Sheet: mm Image: 420x335 mm
Unsigned
1943-44
MM G 548. Woll no. 747.