Rian, Johs.(1891-1981)
Ut i rommet 1972
Olje på lerret
101x81
Signert og datert nede t.v.: J Rian 72
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 68 000
Olje på lerret
101x81
Vurdering