Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Rian, Johs. (1891-1981)
Ut i rommet 1972

Olje på lerret
101x81
Signert og datert nede t.v.: J Rian 72

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 68 000