Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Grønvold, Bernt(1859-1923)
Kvinneportrett

Olje på lerret, oppklebet på plate
51x39
Signert opp t.h.: Bernt Grønvold

Vurdering
NOK 3 000

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 2 000