Grønvold, Bernt(1859-1923)
Kvinneportrett
Olje på lerret, oppklebet på plate
51x39
Signert opp t.h.: Bernt Grønvold
Vurdering
NOK 3 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 2 000
51x39
Vurdering
NOK 3 000