Haalke, Hjalmar(1894-1964)
Vårkveld, Lillehammer 1951
Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Hjalmar Haalke 1951
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Kunstnernes Hus, Oslo 19..., kat.nr. 48.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 3 600