Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Rian, Johs. (1891-1981)
To gutter 1937

Olje på lerret
80x65
Signert og datert nede t.h.: J Rian 37

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000

Tilslag NOK 22 000