Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Stenersen, Gudmund(1863-1934)
Fra Seinen 1890

Olje på lerret
46x60
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: G. Stenersen Paris 90

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00