Stenersen, Gudmund(1863-1934)
Fra Seinen 1890
Olje på lerret
46x60
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: G. Stenersen Paris 90
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Olje på lerret
46x60
Vurdering