Singdahlsen, Andreas(1855-1947)
Mann på gårdstun, vinter 1890
Olje på lerret
35x53
Signert og datert nede t.h.: A. Singdahlsen -90.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 19 000
Olje på lerret
35x53
Vurdering