Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Akt 1947
Radering, lysmål
27x9
Signert og datert nede t.h.: Ludvik Eikaas/47
Nummerert nede t.v.: 1/5
Vurdering
NOK 1 500
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Radering, lysmål
27x9
Nummerert nede t.v.: 1/5
Vurdering
NOK 1 500