Bruland, Arne(1920-1980)
Valmuer
Olje på lerret
100x81
Signert nede t.h.: Arne Bruland
Påtegnet med tittel og datert 62 på baksiden, på blindrammen. Signert på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00