Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Rian, Johs. (1891-1981)
Komposisjon 1981

Blandingsteknikk
13x15
Signert og datert nede t.v.: Rian 1981

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering