Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Stixrud, Christoffer(1900-1968)
Skogsinteriør med elv

Olje på plate
40x48
Signert nede t.h.: Chr. Stixrud

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00