Storstein, Aage(1900-1983)
Den store aspen Holmsbu
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Storstein
Påtegnet med tittel og datert 1944 på baksiden.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Storstein
Vurdering
NOK 10 000–12 000