Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Fritzvold, Reidar(1920-1998)
Kullmila ved Svartkulp 1977

Litografi, lysmål
58x72
Signert og datert nede t.h.: Reidar Fritzvold - 77.

Nummerert og påtegnet nede t.v.: orig. lito. 27/227. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering
NOK 1 500–2 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 1 700