Knoff, Johan(1935-)
Bar i Roma II 1984
Olje og collage på lerret
92x161
Signert og datert nede t.h.: Knoff 84
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 10 000
Olje og collage på lerret
92x161
Vurdering