Skramstad, Ludvig(1855-1912)
Skogstjern
Olje på lerret
82x136
Signert nede t.v.: Ludv. Skramstad
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Olje på lerret
82x136
Vurdering