Heiberg, Jean(1884-1976)
Fra heia 1968
Blandingsteknikk, lysmål
35x47
Signert og datert nede t.h.: J Heiberg 15/7 1968
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Blandingsteknikk, lysmål
35x47
Vurdering
NOK 3 000–5 000