Chagall, Marc(1887-1985)
L Equyere
Litografi, lysmål
36x53
Signert nede t.h.: Marc Chagall
Nummerert nede t.v.: 58/100. M.153.
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Litografi, lysmål
36x53
Vurdering
NOK 30 000